Connect with us

Hakkımızda

dekorasyonblog.com eviniz için hayata geçirebileceğiniz birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirleri ve DIY Projeleri içeren geniş kapsamlı bir ev dekorasyon sitesidir. Site içeriğinde yaşam alanlarınız için farklı projeler bulabileceğiniz gibi, evinzi dekore ederken ihtiyaç duyabileceğiniz renk kombin fikirleri, farklı tarzlara sahip mobilya modelleri, ev aksesuarları ve tekstil ürünleri hakkında bir çok öneri ve ürün listesine ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı şekillendirirken dekorasyonblog.com üzerindeki yüzerce farklı dekorasyon fikirleri size ilham vermek amacı ile hazırlanmıştır. Dekorasyonun her alanında işinizi kolaylaştıracak pratik bilgiler, düşük maliyetli ve yapımı eğlenceli kendin yap fikirleri ve her yaş grubuna hitap eden en popüler iç mekan dekorasyon önerileri sizleri bekliyor..

dekorasyonblog.com üzerinde yer alan tüm yazılar alanında uzman editörlerden tarafından yazılmaktadır. Farklı alanlarda bir çok kategoriye sahip olan dekorasyonblog.com üzerinde ürün satışı yapılmamaktadır. Site üzerinde yer verilen tüm markalar, ürünler ve görseller marka sahiplerine ait olup, dekorasyonblog.com tüm bu materyallere sadece tanıtım amaçlı yer verir.

dekorasyonblog.com üzerinde üyelik sistemi bulunan bir platformdur. Üye olmak tamamen ücretsizdir ve kullanıcıya bağlıdır. Kayıtlı kullanıcılara otomatik E-postalar ile site üzerindeki yeni haberler anında iletilir.